Φεβ 18 2022

Το project αγγλικών που υλοποιείται στο ΣΔΕ Κέρκυρας στο πλαίσιο του αγγλικού γραμματισμού τα δύο τελευταία σχολικά έτη είναι ένα από τα 3 projects που εγκρίθηκαν από την Εθνική Επιτροπή του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων ως υποψήφια για το Διεθνές Βραβείο UNESCO King Hamad Bin Isa Al-Khalifa για τη χρήση των Τεχνολογιών Πληροφορίας και Επικοινωνιών (ΤΠΕ) στην Εκπαίδευση». Η ενεργός συμμετοχή, η άρτια συνεργασία και η δημιουργικότητα των συμμετεχόντων στο project αποτυπώνονται στα πρωτότυπα ψηφιακά έργα που δημιούργησαν οι ίδιοι. Ευελπιστούμε να συνεχίσουμε με τον ίδιο ενθουσιασμό!

Λήψη αρχείου

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ PROJECT ΑΓΓΛΙΚΩΝ “LEARN TO SHARE, SHARE TO LEARN” ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΒΡΑΒΕΙΟ ΤΗΣ UNESCO