Μια πολύ όμορφη παρέα, που αποτελείται από μαθητές και μαθήτριες που μεγαλώνουν και αλλάζουν μέσα στον χρόνο κι εμένα, τη δασκάλα τους, δίνει πνοή σ αυτό το ιστολόγιο…τη Μαθητοπαρέα μας!!! Τώρα βρισκόμαστε στην υπέροχη Νάουσα, μια κωμόπολη του Ν. Ημαθίας στην Κεντρική Μακεδονία.
Σκοπός μας είναι να σας παρουσιάζουμε τις δράσεις μας σε όλους τους τομείς (μαθήματα, εκδρομές, προγράμματα…), να κάνουμε φίλους μέσα από συνεργασίες, να ανταλλάζουμε ιδέες, να βγάζουμε καθετί που μας αρέσει στον κόσμο…
Μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας μέσω του ιστολογίου αλλά και με mail στη διεύθυνση: mathitoxori@hotmail.com
Καλά ταξίδια σε όλους!!!!
0 σχόλια