Με αφορμή την παγκόσμια ημέρα ατόμων με αναπηρία οι μαθητές της Στ΄ τάξης, του 7ου Δημοτικού Σχολείου Νάουσας, σας προτείνουν να παρακολουθήσετε το βίντεο με το τραγούδι των Παιδιών της Άνοιξης σε συνεργασία με τον Κωνσταντίνο Τσαχουρίδη.
Με αφορμή την παγκόσμια ημέρα ατόμων με αναπηρία οι μαθητές της Στ΄ τάξης, του 7ου Δημοτικού Σχολείου Νάουσας, σας προτείνουν να παρακολουθήσετε το βίντεο με το τραγούδι των Παιδιών της Άνοιξης σε συνεργασία με τον Κωνσταντίνο Τσαχουρίδη.
0 σχόλια