Πρόσκληση συμμετοχής σε διεθνή διαγωνισμό φωτογραφίας με θέμα “Ειρήνη είναι”

Διαγωνισμοί-Προκηρύξεις  και με ετικέτα: , , Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση συμμετοχής σε διεθνή διαγωνισμό φωτογραφίας με θέμα “Ειρήνη είναι”

Η Μ.Κ.Ο. “Κόσμος Χωρίς Πολέμους και Βία” διοργανώνει διεθνή διαγωνισμό φωτογραφίας “Ειρήνη είναι” από τις 20 Μαρτίου μέχρι τις 20 Ιουλίου 2011. Το θέμα του τρέχοντος διαγωνισμού είναι η “Ανθρώπινη Πολυμορφία”. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να βρουν εδώ τους όρους συμμετοχής. Οι συμμετοχές γίνονται αποκλειστικά από την ιστοσελίδα του διαγωνισμού www.eirinieinai.gr.

Διεθνής Διαγωνισμός Φωτογραφίας – HKISAC 2011

Διαγωνισμοί-Προκηρύξεις  και με ετικέτα: , Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διεθνής Διαγωνισμός Φωτογραφίας – HKISAC 2011

Διεθνής Διαγωνισμός Φωτογραφίας με τίτλο “International Students’ Visual Arts Contest” πραγματοποιείται στο Πολιτιστικό Κέντρο του Χονγκ Κονγκ στα μέσα του προσεχούς Αυγούστου. Απευθύνεται σε μαθητές Δημοτικού και Γυμνασίου. Καταληκτική προθεσμία υποβολής αιτήσεων συμμετοχής είναι η 31-05-2011. Λεπτομέρειες για το διαγωνισμό μπορείτε να βρείτε στην ιστοσελίδα του HKISAC 2011.

© 2024 Ιστολόγιο ενημέρωσης.
   Φιλοξενείται από Blogs.sch.gr
RSS άρθρων RSS Σχολίων Σύνδεση