3ο Εκπ/κό Συνέδριο Ένωσης Ελλήνων Φυσικών (Ε.Ε.Φ.)

Συνέδρια-Σεμινάρια-Μεταπτυχιακά  και με ετικέτα: , Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 3ο Εκπ/κό Συνέδριο Ένωσης Ελλήνων Φυσικών (Ε.Ε.Φ.)

Για πληροφορίες σχετικά με τις θεματικές ενότητες και τους εισηγητές του 3ου Εκπ/κού Συνεδρίου της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών (Ε.Ε.Φ.),  που θα πραγματοποιηθεί στην Ερέτρια στις 28-30 Ιανουαρίου 2011, πατήστε εδώ.

Σεμινάριο για εκπαιδευτικούς Φυσικής Αγωγής και Νηπιαγωγούς

Συνέδρια-Σεμινάρια-Μεταπτυχιακά  και με ετικέτα: Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Σεμινάριο για εκπαιδευτικούς Φυσικής Αγωγής και Νηπιαγωγούς

Το Πανεπιστήμιο Αθηνών, συνεχίζοντας την προσπάθεια επιμόρφωσης των εκπαιδευτικών, οργανώνει για φέτος επιμορφωτικό σεμινάριο 20 ωρών (4 συνεδρίες των 5 ωρών η κάθε μία), με θέμα “Ψυχοκινητική και Μουσικοκινητική Αγωγή”. Το σεμινάριο απευθύνεται σε εκπαιδευτικούς Φυσικής Αγωγής και Νηπιαγωγούς. Η πρώτη συνάντηση θα γίνει στις 23 Ιανουαρίου, ημέρα Κυριακή, ώρα 11.00 πμ. μέχρι 16.00 μμ. […]

Μεταφορές μαθητών: άμεση αποστολή δικαιολογητικών από τα σχολεία

Υπηρεσιακά θέματα  και με ετικέτα: , Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Μεταφορές μαθητών: άμεση αποστολή δικαιολογητικών από τα σχολεία

Παρακαλούνται οι Διευθυντές/ντριες των σχολικών μονάδων στις οποίες μετακινούνται μαθητές με μισθωμένα οχήματα ή με ιδιόκτητα Ι.Χ. να συμπληρώσουν και να αποστείλουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 17-12-2010. Στο δικτυακό τόπο του 1ου Γραφ. Π.Ε. Ν. Εύβοιας (Βασικό μενού: Σχολικές μονάδες> Μεταφορές μαθητών) μπορείτε να ενημερώνεστε και να βρίσκετε τα απαραίτητα έντυπα.

© 2024 Ιστολόγιο ενημέρωσης.
   Φιλοξενείται από Blogs.sch.gr
RSS άρθρων RSS Σχολίων Σύνδεση