Πιλοτική εφαρμογή δήλωσης ύλης Πανελλαδικών Εξεταζόμενων μαθημάτων στο mySchool

Στο Πληροφοριακό Σύστημα mySchool έχει αναπτυχθεί περιβάλλον για την υλοποίηση της λειτουργικότητας «Παρακολούθηση και Συντονισμός της ύλης των μαθημάτων της Γ΄ τάξης Γενικού Λυκείου και της Δ΄ τάξης Εσπερινού Γενικού Λυκείου που εξετάζονται και πανελλαδικά». Η εφαρμογή θα λειτουργήσει πιλοτικά για το σχολικό έτος 2017-2018 και ειδικότερα μόνο για τις δύο τελευταίες ημερομηνίες παρακολούθησης της ύλης, δηλαδή, 27-03-2018 και 08-05-2018.

Η ενημέρωση αυτή από το σχετικό έγγραφο.

Κατηγορίες: mySchool, Πληροφοριακά Συστήματα. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.