Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για παρουσίαση δράσεων Νηπιαγωγείων

Σας ενημερώνουμε ότι το Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Κέρκυρας και η Σχολική Σύμβουλος Προσχολικής Αγωγής 63ης και 42ης Εκπαιδευτικής Περιφέρειας Ιονίων Νήσων κα.  Κοσμετάτου Ελένη διοργανώνουν εκδήλωση παρουσίασης των Σχολικών-Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων  που υλοποιήθηκαν κατά το τρέχον σχολικό έτος.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Δημοτικό Θέατρο Κέρκυρας την Παρασκευή 2 Ιουνίου 2017 από τις 9.30π.μ. έως τις 13.30μ.μ.

Παρακαλούνται οι εκπαιδευτικοί που ενδιαφέρονται να παρουσιάσουν τις εργασίες-δράσεις τους  να επικοινωνήσουν με την κα. Γεωργοτά στο 6981687742 προκειμένου να δηλώσουν συμμετοχή.

Τονίζεται ότι η διάρκεια της κάθε παρουσίασης δε θα πρέπει να ξεπερνά τα 15΄ λεπτά.