Σύνδεσμοι

Διαχείριση

Ευχαριστίες

28 Μάιος 2024

Φτάνοντας στο τέλος της φετινής σχολικής χρονιάς θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε από καρδιάς τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του δημοτικού σχολείου και νηπιαγωγείου Παναγίτσας για την στήριξη τους όλη την χρονιά.

Ακόμη θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον πρόεδρο της Τ.Κ.Παναγίτσας ο οποίος μερίμνησε πολλές φορές για προβλήματα που προέκυψαν και έδινε άμεσα λύση. Ενδεικτικά θα αναφέρω την αλλαγή των σωληνώσεων κάτω από νιπτήρα στο μπάνιο των νηπίων, την αλλαγή κλειδαριάς και το κλείσιμο μιας τρύπας στον τοίχο του λεβητοστάσιου.

Τέλος θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους εσάς,τους γονείς των μαθητών/τριών μας για την συνεργασία, για τα υλικά που μας προμηθεύατε ώστε να λειτουργεί το σχολείο σωστά, για τα χαλιά που πλένατε αλλά και την γενική καθαριότητα του σχολείου!

Σας ευχαριστούμε θερμά όλους σας! Ήσασταν εξαιρετικοί!