Συγκρότηση σε σώμα του 15μελούς Μαθητικού Συμβουλίου

Σήμερα, Τετάρτη 23 Οκτωβρίου, συγκροτήθηκε σε σώμα το 15μελές Μαθητικό Συμβούλιο για τη σχολική χρονιά 2013-14.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τη διαδικασία· ιδιαίτερα στην Εβίτα Πέιου του Γ2, φετινή πρόεδρο, στον Αντώνη Δαμιανάκη του Β1, αντιπρόεδρο, και τη Μαριλένα Ψυχογυιού του Γ3, γραμματέα του συμβουλίου.

Καλή επιτυχία στην αποστολή όλων των μελών του Μαθητικού Συμβουλίου.

Ενημέρωση 31/10: Την Πέμπτη 31/10 παραιτήθηκε από μέλος ο Νικόλαος Καρουζάκης. Από τους 4 ισοψηφίσαντες στη 16η θέση μαθητές, ο μαθητής Γιαννόπουλος Δημήτριος παραιτήθηκε από τη θέση του αναπληρωματικού μέλους. Ανάμεσα στους υπόλοιπους 3, έγινε κλήρωση στην οποία αναδείχθηκε 15ο τακτικό μέλος του Μαθητικού Συμβουλίου ο μαθητής του Β1, Ελευθέριος Σαββάκης.

Κατηγορίες: ειδήσεις, Ηλεκτρονική έκδοση, Σχολικές Δραστηριότητες. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.