Καλημέρα κόσμε!

Σχετικά με ΜΠΑΚΑΛΟΥΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Είμαι πτυχιούχος του Τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Δημοκριτείου Πανεπιστημίου Θράκης.  Αποφοίτησα το 1999 με βαθμό πτυχίου 8.3 και ειδίκευση Κλασική. Εργάστηκα για χρόνια στη Γενική Εκπαίδευση ως ωρομίσθια και αναπληρώτρια (1ο ΕΠΑΛ Κατερίνης, Γυμνάσιο Κονταριώτισσας Πιερίας, 1ο Γυμνάσιο Μουδανιών Χαλκιδικής, 3ο Γυμνάσιο Κορδελιού Θεσσαλονίκης, Μουσικό Σχολείο Γιαννιτσών Πέλλας, 1ο Γυμνάσιο Ορεστιάδας Έβρου, 2ο Γενικό Λύκειο Ορεστιάδας Έβρου, Γυμνάσιο Δικαίων Έβρου).

Μετά την ολοκλήρωση του Μεταπτυχιακού μου στην Ειδική Αγωγή στο Πανεπιστήμιο Λευκωσίας εργάστηκα σε Τμήματα Ένταξης ως αναπληρώτρια (ΤΕ Γυμνάσιο Καλαμπακίου Δράμας, ΤΕ 1ο Γυμνάσιο Κατερίνης, ΤΕ Γυμνάσιο Χαλάστρας Θεσ/κης, ΤΕ 2ο Γυμνάσιο Γρεβενών).

Το σχολικό έτος 2020-21 ως μόνιμη εκπαιδευτικός διορίστηκα στη ΔΔΕ Καβάλας. Το 2020-21 υπηρέτησα στο ΤΕ Γυμνασίου Αμυγδαλεώνα, ενώ το σχολικό έτος 2021-22 υπηρετώ με οργανική θέση στο ΤΕ 3ου Γυμνασίου Καβάλας.

Γνωρίζω αγγλικά και γερμανικά.

Στο πλαίσιο της δια βίου εκπαίδευσης πραγματοποιώ 2ο μεταπτυχιακό στο Διεθνές Πανεπιστήμιο με θέμα Ήπιες Ψηφιακές Δεξιότητες στη Δια Βίου Εκπαίδευση.

Είμαι έγγαμη και μητέρα ενός αγοριού.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

Ένα σχόλιο στο Καλημέρα κόσμε!

1. Γεια σας, αυτό είναι ένα σχόλιο.
    Για να ξεκινήσετε με την έγκριση, επεξεργασία και διαγραφή σχολίων, παρακαλώ επισκεφθείτε την οθόνη Σχόλια στον Πίνακα Ελέγχου.
    Τα άβαταρ των σχολιαστών προέρχονται από το Gravatar.

Τα σχόλια έχουν κλείσει.