28 Ιούν 2020

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Μια ακόμη σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της. Την Παρασκευή 26 Ιουνίου οι μαθητές και οι μαθήτριες του σχολείου μας αφού πήραν τους βαθμούς του 3ου τριμήνου καθώς και τους ελέγχους προόδου και τους τίτλους σπουδών αποχαιρέτησαν τους δασκάλους τους και τη σχολική έστω εκ περιτροπής τον τελευταίο μήνα καθημερινότητα.  Εκ μέρους όλου του Συλλόγου Διδασκόντων του σχολείου μας, εύχομαι   σε όλους τους αγαπημένους μας  μαθητές και μαθήτριες καθώς  και στους γονείς τους,  καλό καλοκαίρι ,  καλές διακοπές και καλή ξεκούραση.  Σας περιμένουμε όλους ξανά στο σχολείο μας (  στο 25ο Δ.Σ. για άλλη μία χρονιά ελπίζοντας να είναι η τελευταία και να επιστρέψουμε την επόμενη σχολική χρονιά στο σχολείο μας)    τη Δευτέρα  7 Σεπτεμβρίου 2020  για τον καθιερωμένο αγιασμό της νέας σχολικής χρονιάς.

Μέχρι τότε να είστε όλοι καλά.

ΥΓ. Στη διάρκεια του καλοκαιριού που το σχολείο μας θα είναι κλειστό, αν κάποιος γονέας θέλει μία βεβαίωση από το σχολείο ή οτιδήποτε άλλο , ας μη διστάσει να επικοινωνήσει μαζί μου  , είτε τηλεφωνικά, είτε με e-mail έτσι ώστε να εξυπηρετηθεί άμεσα.