Καλώς ήλθατε στο ιστολόγιό μας!!!

Συγγραφέας: Π. Σαμαρά | Κατηγορία Χαιρετισμός | , στις 03-04-2013

Οι μαθητές και η εκπαιδευτικός του 1ου δημοτικού σχολείου Φιλύρου σας καλωσορίζουμε στο ιστολόγιο μας! Ο σκοπός του ιστολόγιου μας, είναι να λειτουργήσει σαν ένας δίαυλος επικοινωνίας μεταξύ εκπαιδευτικών, μαθητών και γονέων. Το ιστολόγιο δημιουργήθηκε από τους μαθητές και την υπεύθυνη δασκάλα του τμήματος για να προβάλουν οι μαθητές τις δράσεις τους, να ενημερώνονται για τις δράσεις άλλων μαθητών σ’ όλη την Ελλάδα ταξιδεύοντας στα δικά τους ιστολόγια αλλά και συνομιλώντας μεταξύ τους, να ανταλλάσουν σκέψεις, απόψεις κι εμπειρίες. Καλό Ταξίδι λοιπόν!

(6)

• Ο/Η Βιργιλιος λέει:

Θα μας εχετε και του χρονου???
    ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

• Ο/Η Δαμιανοσ λέει:

πολυ ομορφα ολα και τα φυτα και ο πελιτις,τα παιχνιδια με του νομους!!!

• Ο/Η γιαννης καρατζας λέει:

ευχαριστουμε πολυ

• Ο/Η Βαρβάρα Μπενάκα λέει:

Κυρία πολύ ωραίες φοτογραφίες βάλατε.Και τα φυτά πολύ      ωραία.Μου αρέσουν όλα πάρα πολύ.

• Ο/Η Ιωάννης Λαζαρίδης λέει:

Κυρία πολύ ωραίο το ιστολόγιο που κάνατε.Υπέροχες οι φωτογραφίες που βάλατε.Μου αρέσει πολύ

• Ο/Η στελιοσ τελειοσ 10 λέει:

ηταν υπεροχεσ οι ζωγραφιεσ σασ ειδηκα του καρατζα,του γαλαζουλα,του τσαχιριδη και του αστεριαδη τα φυτα μεγαλωσαν πολυ.

• Αλλαγή μεγέθους γραμματοσειράς