Καλημέρα κόσμε!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!

Σχετικά με ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ Ι. ΝΙΚΟΛΑΟΣ, Σχολικός Σύμβουλος Φυσικής Αγωγής

Δρ Οξύζογλου (Ιωάννη) Νικόλαος
Σχολικός Σύμβουλος Φυσικής Ν. Θεσσαλονίκης
Διεύθυνση: Χάλκης 8, 10ο χλμ. Θεσ/νίκης Μουδανιών
Τηλέφωνα: 2310-365320 & 365322 Φαξ: 2310-286715, Κινητό: 6974128041
E-mail: grss@kmaked.pde.sch.gr
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: oxyzoglou@sch.gr
Προσωπική ιστοσελίδα: http://users.sch.gr/oxyzoglou

Το 2010 διδάκτωρ του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, στο Τμήμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Σερρών. Μέλος της ερευνητικής ομάδας του Εργαστηρίου Νευρομυϊκού Ελέγχου και Αποκατάστασης του ΤΕΦΑΑ Σερρών του ΑΠΘ.
Το 2004 (PhD) διδάκτωρ Επιστημών Φυσικής Αγωγής, και το 2001 (MCs) στην Κινησιολογία του τμήματος Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Παν/μίου Βελιγραδίου. Το 1983 Αποφοίτησε από το Τμήμα Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Παν/μίου Βελιγραδίου. Πτυχιούχος του Τ.Ε.Φ.Α.Α Θεσ/νίκης με βαθμό πτυχίου βασικού κύκλου σπουδών (Λίαν Καλώς) και βαθμό ειδικότητας (Άριστα).

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

Ένα σχόλιο στο Καλημέρα κόσμε!

1. Ο/Η Ανώνυμος λέει:

Τα σχόλια έχουν κλείσει.