Ομάδα7 Στ'1

Αθανασία, Θεοδοσία, Μαρία

Λίγα λόγια για μας……

Ιαν 201414

Φέτος είμαστε στην έκτη τάξη, εδώ και λίγα χρόνια κάνουμε πληροφορική στο σχολείο μας και αυτό είναι το blog της ομάδας μας!!! Σ ‘αυτή την ομάδα είμαστε: η Αθανασία, η Θεοδοσία και η Μαρία.

Όπως όλα τα παιδιά έχουμε κι εμείς ένα αγαπημένο μάθημα, ασχολία, τραγούδι, ταινία:
Η Αθανασία έχει ως αγαπημένο μάθημα τα Μαθηματικά, για ασχολία τον χορό hip-hop, για τραγούδι Hot n’ gold, για ταινία Τιτανικός ενώ η  Θεοδοσία έχει για μαθήματα τα Γαλλικά και τα Μαθηματικά, για ασχολία την δημιουργία κοσμημάτων, τον χορό (μπαλέτο & μοντέρνο)…, για τραγούδια το Roar, Wrecking ball, love me again, για ταινία το Twilight αλλά η Μαρία έχει τα Μαθηματικά, την μουσική, το Where have you been, τον Τιτανικό!!!

Πιστεύουμε πως μάθατε αρκετά για μας και πως σας άρεσε η περιήγηση μας!!!images (12)

Ένα Σχόλιο στο άρθρο

“Λίγα λόγια για μας……”

1. 21 Ιανουαρίου, 2014 στις 08:13       ΟΜΑΔΑ7 ΣΤ1 Έγραψε:

Ωραίο?