Διδακτική εμπειρία

• 2006-2016: Διορισμός/εργασία ως μόνιμη καθηγήτρια Πληροφορικής με οργανική τοποθέτηση στο Εσπερινό ΕΠΑΛ Αλιάρτου Βοιωτίας από τον Ιούλιο του 2011.

Η διδακτική εμπειρία μου σε σχολικές μονάδες της Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης είναι 10-ετή από το 2006 έως και το 2016 .

Στο χρονικό διάστημα της διδακτικής μου εμπειρίας έχω πάρει απόσπαση κατά το σχολικό έτος 2011-2012 ως διδακτικό προσωπικό με διάθεση από την Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση Μαγνησίας στο δημόσιο Ι.Ε.Κ Βόλου για το Α’ εξάμηνο για την διδασκαλία μαθημάτων πληροφορικής στις ειδικότητες:

1. Τεχνικός Δικτύων και Τηλεπικοινωνιών.
  2. Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής(Πολυμέσα/Web Designer-Developer/Video Games).
  • Οκτώβριος-Δεκέμβριος 2008: Εκπαιδεύτρια στο Κέντρο Επαγγελματικής κατάρτισης ΔΗΜΗΤΡΑ στο πρόγραμμα: γονείς.gr «Εκπαίδευση γονέων μαθητών υποχρεωτικής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στις Τεχνολογίες Πληροφορίας και Επικοινωνίας (ΤΠΕ) και στην ασφαλή χρήση διαδικτύου» διάρκειας 40 ωρών.

• Αύγουστος 2016: Πιστοποιημένη εκπαιδευτική επάρκεια Εκπαιδευτών Ενηλίκων της μη Τυπικής Εκπαίδευσης,  ως εκπαιδεύτρια στο μητρώο του ΕΟΠΠΕΠ (Εθνικός Οργανισμός Πιστοποίησης Προσόντων και Επαγγελματικού Προσανατολισμού).

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.