Παρέχεται από το Blogs.sch.gr
Εύχομαι σε όλες τις μανούλες του κόσμου και στην δικιά μου μανούλα “Χρόνια Πολλά”!!!
Το ξέρω ότι δεν έπρεπε να γίνεται τώρα αυτή η ανάρτηση, αλλά βλέπετε το τρέξιμο, οι δουλειές με καθυστέρησαν να ανεβάσω τις χειροτεχίες -κατασκευές που έφτιαξαν τα παιδιά μου στην τάξη κάθε μέρα. Η αλήθεια είναι ότι σχεδόν κάθε μέρα στην τάξη μας συζητούσαμε για κάποιο ξεχωριστό γεγονός που συνέβαινε την Μεγάλη Εβδομάδα και στο […]