Απρ 16

Το Πάσχα έφτασε

Κάτω από (Χωρίς κατηγορία) από στις 26-04-2016

Τι καλύτερο για να ξεκινήσουμε την ιστορία του Πάσχα τα παιδιά να ακούσουν και να δουν την ιστορία του Χριστού! Δεν σας κρύβω ότι τα παιδιά ενθουσιάστηκαν!!!

Να και οι πρώτες μας πασχαλινές κατασκευές, που άρεσαν σε γονείς και παιδιά άλλων τάξεων!!!

PA080567 PA080568 PA080569

Να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως τηνμαμά ενός μαθητή της τάξης μου, που προσφέρθηκε να μας αγοράσει τα υλικά για την συγκεκριμένη κατασκευή και να μας τα δωρίσει απλόχερα αλλά και την γυμνάστρια του σχολείου μου που είχε την ιδέα και μας βοήθησε με το παραπάνω!!!

Ευχαριστούμε κυρία Αρετή και κυρία Μαρία!!!