Αιτήσεις αποσπάσεων εκπαιδευτικών για το σχολικό έτος 2014-2014

Εκδόθηκαν οι εγκύκλιοι αποσπάσεων για τους εκπαιδευτικούς πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, οι οποίοι επιθυμούν να υποβάλουν αίτηση απόσπασης για το διδακτικό ή σχολικό έτοςapospasei 2014-2015. Προθεσμία υποβολής αιτήσεων ορίζεται: από 20-06-2014 μέχρι 25-06-2014. Η προθεσμία αυτή είναι αποκλειστική και ουδεμία παράταση θα δοθεί. Παρακάτω δείτε τις τρεις εγκυκλίους.

Πρόσκληση εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για υποβολή αιτήσεων αποσπάσεων από ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ, Μουσικά, Καλλιτεχνικά, Διαπολιτισμικά και Εκκλησιαστικά Σχολεία για το διδακτικό έτος 2014-2015. Δείτε εδώ την εγκύκλιο. Για τα έντυπα πατήστε εδώ

Πρόσκληση εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης για υποβολή αιτήσεων αποσπάσεων σε υπηρεσίες και φορείς αρμοδιότητας του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, κατά το σχολικό έτος 2014-2015. Δείτεεδώ την εγκύκλιο. Για το έντυπο πατήστε εδώ.

Πρόσκληση εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για υποβολή αιτήσεων απόσπασης από ΚΕΔΔΥ ή ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ σε  ΚΕΔΔΥ ή ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ για Σχολικές Μονάδες Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (ΣΜΕΑΕ), για το διδακτικό έτος 2014-2015Για την εγκύκλιο πατήστε εδώ. Για το ενιαίο Έντυπο Απόσπασης Εκπαιδευτικών 2014-2015 από ΚΕΔΔΥ ή ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ σε ΠΥΣΠΕ/ΠΥΣΔΕ σε ΣΜΕΑΕ πατηστε εδώ. Για το ενιαίο Έντυπο Απόσπασης Εκπαιδευτικών σε ΚΕΔΔΥ 2014-2015 πατηστε εδώ.