Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για τον ορισμό Μελών των Περιφερειακών Υπηρεσιακών Συμβουλίων Π/θμιας & Δ/θμιας Εκπ/σης (ΠΥΣΠΕ & ΠΥΣΔΕ) Ιονίων Νήσων ως Συμβουλίων Επιλογής

Ο Περιφερειακός Διευθυντής Π/θμιας & Δ/θμιας Εκπ/σης Ιονίων Νήσων καλεί τους Σχολικούς Συμβούλους Π.Ε. και Δ.Ε., τους Διευθυντές Σχολικών Μονάδων Π.Ε. και Δ.Ε. της οικείας εκπαιδευτικής περιφέρειας και τους Εκπαιδευτικούς Π.Ε. και Δ.Ε. οι οποίοι κατείχαν τον βαθμό Α΄ πριν την εφαρμογή του Ν.4024/2011(ΦΕΚ 226/Α/27-10-2011), και διαθέτουν τα προβλεπόμενα της παραγράφου 8 του άρθρου 16 του Ν.3848/2010 προσόντα και οι οποίοι επιθυμούν να ορισθούν μέλη του οικείου Περιφερειακού Συμβουλίου Π/θμιας Εκπ/σης (ΠΥΣΠΕ) ή Δ/θμιας Εκπ/σης (ΠΥΣΔΕ) ως Συμβουλίου Επιλογής, να υποβάλλουν σχετική αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος στον Περιφερειακό Δ/ντή Εκπ/σης Ιονίων Νήσων, μέσω των αρμοδίων Δ/νσεων Εκπ/σης, από 13-12-2012 έως και 21-12-2012.

Δείτε εδώ την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τον ορισμό Μελών των Περιφερειακών Υπηρεσιακών Συμβουλίων Π/θμιας & Δ/θμιας Εκπ/σης (ΠΥΣΠΕ & ΠΥΣΔΕ) Ιονίων Νήσων ως Συμβουλίων Επιλογής.