Συμπληρωματικές αποσπάσεις εκπαιδευτικών ΠΕ & ΔΕ σε φορείς

Δείτε εδώ τις συμπληρωματικές αποσπάσεις και ανακλήσεις αποσπάσεων Εκπαιδευτικών Α/θμιας Εκπ/σης σε Περιφερειακές Διευθύνσεις και Διευθύνσεις Εκπαίδευσης, τις αποσπάσεις εκπαιδευτικών Π.Ε. στα Πανεπιστήμια για το σχολικό έτος 2012-2013, τις αποσπάσεις εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στο Ινστιτούτο Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Ι.Ε.Π.) για το σχολικό έτος 2012-2013, τις αποσπάσεις εκπαιδευτικών Π.Ε. στην Ακαδημία Αθηνών για το σχολικό έτος 2012-2013, τις αποσπάσεις εκπαιδευτικών Π.Ε. για το σχολικό έτος 2012-2013 σε Ιερές Μητροπόλεις και παρακάτω τις αντίστοιχες αποσπάσεις τις Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.

Συμπληρωματικές αποσπάσεις εκπαιδευτικών Δ.Ε. στις Περιφερειακές Δ/νσεις Α΄/θμιας και Β΄/θμιας Εκπ/σης και στις Δ/νσεις Β΄/θμιας Εκπ/σης για το σχολικό έτος 2012-2013 Β’ Φάση

Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Δ.Ε. σε Πανεπιστήμια, ΑΣΠΑΙΤΕ και ΤΕΙ για το σχολικό έτος 2012-2013 Β’ Φάση

Αποσπάσεις εκπαιδευτικών Β/θμιας Εκπαίδευσης σε Ιερές Μητροπόλεις, Ιερές Αρχιεπισκοπές, για το σχολικό έτος 2012-13 Β’ Φάση

Τροποποίηση αποσπάσεων εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στα Δημόσια Ι.Ε.Κ. για το σχολικό έτος 2012-2013 Β’ Φάση