WEBEX σύνδεσμοι εκπ/κών 2023

Αγαπητοί μας γονείς,

Σύσταση προς τους μαθητές/τριες,

“Συνδεόμαστε 10 λεπτά νωρίτερα, ελέγχουμε ήχο και κάμερα, ανοίγουμε αν χρειαστεί. Ανταποκρινόμαστε πάντα στα αιτήματα αλληλεπίδρασης των εκπαιδευτικών. Δεν ανταλλάσσουμε chat αν δεν μας δοθεί η άδεια. Κρατάμε τον ήχο κλειστό για να μην δημιουργείτε θόρυβος. Συμπεριφερόμαστε με σεβασμό. Ακολουθούμε τους κανόνες της διαδικτυακής τάξης.

Έχουμε δίπλα μας το πρόγραμμα μαθημάτων, τα βιβλία και τα τετράδιά μας. Κρατάμε σημειώσεις. Στο διάλειμμα σηκωνόμαστε, περπατάμε, πίνουμε ένα υγιεινό ρόφημα, τρώμε ένα υγιεινό σνακ. Επιστρέφω πάντα στην ώρα μου στην αίθουσα.

Καλό μάθημα με υγεία και χαρούμενα πρόσωπα!”.

Το αρχείο links των συναδέλφων εκπαιδευτικών βρίσκεται στο συνημμένο αρχείο που σας έχει διαβιβαστεί ηλεκτρονικά στην αλληλογραφία σας.

ΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΓΓΡΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΔΝΣΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΊΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΙΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΚΠΚΩΝ ΣΤΑ mail ΣΑΣ

Διευθύνσεις Webex Εκπαιδευτικών ΚΩΔΙΚΟΣ 2023

ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΣΑΣ. ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΥΣΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΩΝ ΣΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΤΕ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΑΛΛΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΔΙΚΤΥΟ, wifi, games.

Για κάθε παρατήρηση, δυσκολία, συμβουλή σας, στείλτε mail στον εκπ/κό τμήματος ή στο mail του σχολείου και θα ελεγχθεί το συντομότερο, καθώς το ΠΣΔ ακόμα μας ανανεώνει τις πληροφορίες που σας ανακοινώνουμε.