Καλή σχολική χρονιά!

Κανονικά στις 8:15 θα κτυπήσει το κουδούνι του σχολείου μας την Τετάρτη 13-09-2017 για να υποδεχτεί τους μαθητές μας.

Προσέλευση των μαθητών μας από τις 08:00πμ έως 08:15 και αναχώρηση για όλες τις τάξεις στις 13:15.

Την προσέλευση και αναχώρηση των μαθητών θα την επιβλέπουν στο σχολείο τέσσερις εκπαιδευτικοί και εξωτερικά του σχολείου δύο τροχονόμοι. Παρακαλώ να σεβαστούμε όλοι την προσπάθεια που καταβάλεται για την ασφάλεια των μαθητών και συνοδών.

images

Το ολοήμερο δε θα λειτουργήσει. Σύντομα όμως και αφού επικαιροποιήσουμε τις εγγραφές στο ολοήμερο θα σας ενημερώσουμε για την λειτουγία του.

Παρακαλόύνται οι κηδεμόνες να μας προσκομίσουν υπεύθυνες δηλώσεις αναχώρησης όπου θα αναφέρεται με ποιόν θα αναχωρεί ο/η μαθητής /τρια και τι ώρα (αργότερα για το ολοήμερο).