Κάποιοι από εμάς θα ξαναβρεθούμε πάλι εδώ τον Σεπτέμβη…και άλλοι θα ανοίξουν τα φτερά τους για την Πρώτη Δημοτικού πια…Κανένας όμως δεν θα ξεχάσει τις γλυκιές στιγμές που μοιραστήκαμε…μεγαλώνοντας παρέα και μαθαίνοντας για τη φιλία, την υποστήριξη, τον σεβασμό , την αγάπη…Ευχαριστούμε όλους όσους βοήθησαν ώστε αυτή η χρονιά να κυλήσει αρμονικά και να κλείσει με χαμόγελα, αγκαλιές και μερικά δάκρυα συγκίνησης και χαράς , για όλες τις όμορφες στιγμές που περάσαμε όλοι μαζί …
Καλή τύχη και καλή σταδιοδρομία στα πολυαγαπημένα μας παιδάκια !!! Ότι πιό όμορφο να έρθει στο δρόμο τους …
(Κάντε κλίκ πάνω στις εικόνες για να τις δείτε μεγαλύτερες)
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!! ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ !