ΓΥΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΠΙΣΩ … ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2021
Σήμερα αναπολήσαμε στιγμές από την περσινή σχολική χρονιά… Θυμηθήκαμε παλιούς μας φίλους που μας έχουν λείψει και τις όμορφες στιγμές που μοιραστήκαμε μαζί τους … Ανατρέξαμε στις φωτογραφίες που έχουμε στον υπολογιστή της τάξης και είχαμε την ιδέα να τις ανεβάσουμε στην ιστοσελίδα του Νηπιαγωγείου , ώστε τα παιδιά να μπορούνε να τις κοιτάζουνε κάθε φορά που θέλουν να θυμηθούνε παλιές στιγμές που έχουν ζήσει στο πρώτο τους σχολείο !!!
Οι φωτογραφίες που τα παιδιά θέλανε να δούνε πρώτες … ήτανε οι φωτογραφίες των τελευταίων ημερών της περσινής σχολικής χρονιάς…αυτές του καλοκαιριού !
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2021
( κάντε κλίκ πάνω στις φωτογραφίες για να τις δείτε μεγαλύτερες )
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΧΘΕΣ ….
ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ …