Αρχική » Βιογραφικό

Πρόσφατα σχόλια

1. 16/09/: Διεθνής Ημέρα για τη Διατήρηση του στρώματος του Όζοντος
      Κάθε χρόνο στις 16 Σεπτεμβρίου γιορτάζεται η Διεθνής Ημέρα για τη Διατήρηση του Στρώματος του Οζοντος, σε ανάμνηση της 16ης Σεπτεμβρίου του 1987, όταν αντιπρόσωποι από 24 χώρες υπέγραφαν το Πρωτόκολλο του Μόντρεαλ, δεσμευόμενοι να περιορίσουν εκείνες τις χημικές ουσίες που καταστρέφουν το ζωτικό για τον άνθρωπο στρώμα του όζοντος. Σχετικός δικτυακός τόπος http://ozone.unep.org

Βιογραφικό

ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
    Ημερομ/νία γέννησης: 26/3/1973
    Τόπος γέννησης: Πάτρα
    Οικ.κατάσταση: Έγγαμος με 2 παιδιά

ΣΠΟΥΔΕΣ
    Πτυχιούχος Παιδαγωγικού Τμήματος Δημοτικής Εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Πατρών (1996)
    Μεταπτυχιάκος φοιτητητής στο πρόγραμμα «Επιστήμες της Αγωγής» του Ε.Α.Π.

ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ
    Εισαγωγική επιμόρφωση εκπαιδευτικών (ΠΕΚ Πατρών, 2004)
    Εισαγωγή και αξιοποίηση νέων τεχνολογιών στην εκπαίδευση (2004)
    Πιστοπίηση δεξιοτήτων και γνώσεων στις τεχνολογίες πληροφορίας και επικοινωνιών (2005)