Ευχαριστήριο στον Πολιτιστικό Σύλλογο Ζαρκαδιάς

Τα παιδιά και οι δασκάλες του Νηπιαγωγείου Ζαρκαδιάς, ευχαριστούν θερμά τον Πολιτιστικό Σύλλογο Ζαρκαδιάς και ιδιαίτερα την πρόεδρό του, κ. Ζαμπέλου Ελευθερία, για την υπέροχη σκάλα που κοσμεί πλέον την είσοδο του σχολείου μας.

ΣΚΑΛΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Επίσης, να ευχαριστήσουμε θερμά και τον Δήμαρχο Νέστου κ. Μιχαηλίδη Σάββα για την έμπρακτη στήριξή του στο εγχείρημα αυτό του Πολιτιστικού Συλλόγου Ζαρκαδιάς.

Με την ολοκλήρωση και αυτής της εργασίας, πέρα από το προφανές αισθητικό κομμάτι, εξασφαλίζονται οι καλύτερες δυνατές συνθήκες ασφάλειας για την είσοδο των παιδιών στο σχολείο αλλά και την έξοδό τους από αυτό.

Τέλος, να επισημανθεί ότι δεν είναι η πρώτη φορά που ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ζαρκαδιάς προσφέρει στο σχολείο μας, καθώς σε κάθε μας αίτημα, είναι πάντα παρών να προσφέρει και να βοηθήσει με κάθε τρόπο.

Ευχαριστούμε για μια ακόμη φορά λοιπόν, για την άψογη συνεργασία!