Πραγματοποιήσαμε την πρώτη μας άσκηση σεισμού! Ακολουθήσαμε τις οδηγίες της κυρίας μας και βγήκαμε με προσοχή από την τάξη χωρίς να μας πιάσει πανικός!
- Σεισμός! Γρήγορα κάτω από τα τραπέζια!
- Είμαστε ασφαλείς…
- …και η γη κουνιέται
- Χρήσιμα τηλέφωνα…
Πραγματοποιήσαμε την πρώτη μας άσκηση σεισμού! Ακολουθήσαμε τις οδηγίες της κυρίας μας και βγήκαμε με προσοχή από την τάξη χωρίς να μας πιάσει πανικός!