Στα πλαίσια της αποδοχής της διαφορετικότητας, της ανεκτικότητας, της αγάπης και της προστασίας, παρακολουθήσαμε το ουκρανικό παραμύθι “Το μαγικό γάντι” , το δραματοποιήσαμε και στη συνέχεια φτιάξαμε και μια αφίσα σχετική.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα