Από το σταφύλι στο μούστο…και από το μούστο στα μουστοκούλουρα! Το σχολείο μας μοσχομύρισε μούστο και πορτοκάλι… Οι μικροί μας μαθητές έγιναν ζαχαροπλάστες!! Με μεράκι και αγάπη η γεύση ήταν μοναδική!!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα