ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022 ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΑΣ ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΘΩΣ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΛΟΔΕΧΤΗΚΑΝ ΜΕ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ!!
ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΕΙΣΜΟΥΣ. ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΑΣΚΗΣΗ ΣΕΙΣΜΟΥ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΘΕΡΜΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ!