ΔΩΡΕΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ!

Τοποθετήθηκε χθες στην αίθουσα διδασκαλίας  νέα ντουλάπα αποθήκευσης και ραφιέρα, για να εξυπηρετήσει τις ανάγκες  μας. Η εν λόγω κατασκευή πραγματοποιήθηκε με έσοδα του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Νηπιαγωγείου μας.

IMG 20230302 080318

Επιπλέον αγοράστηκαν  νέα βιβλία για τον εμπλουτισμό της  βιβλιοθήκης μας,  δωρεά και πάλι του Συλλόγου μας!

Viber 2023 03 02 19 17 43 827

Ευχαριστούμε ΘΕΡΜΑ τον Σύλλογό μας που παραμένει ενεργός και στέκεται  πάντα πολύτιμος αρωγός σε όλες τις δράσεις του νηπιαγωγείου, καλύπτοντας με μεγάλη γενναιοδωρία τις οποιεσδήποτε ανάγκες μας, προκειμένου να διασφαλίζεται για τους μαθητές μας  ένα ασφαλές, ποιοτικό, παιδαγωγικό και λειτουργικό περιβάλλον μάθησης.

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την προσφορά σας καθώς και όλους τους γονείς μας που στηρίζουν πάντα τις δράσεις του Συλλόγου!