Αγιασμός Σχολικής Μονάδας

agiasmos-sxoleia

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι ο καθιερωμένος αγιασμός στο Νηπιαγωγείο Σεισίου θα πραγματοποιηθεί

την Δευτέρα 12/09/2022 και ώρα 9:30 π.μ στο αύλειο χώρο του σχολείου.

Η χρήση προστατευτικής μάσκας (απλής χειρουργικής ή υφασμάτινης με κατάλληλες προδιαγραφές)είναι προαιρετική.
Μετά την λήξη της τελετής του αγιασμού θα ακολουθήσει σύντομη ενημέρωσή σας από τις νηπιαγωγούς για θέματα που αφορούν, στην εφαρμογή του ωρολογίου προγράμματος, στη γενικότερη λειτουργία του σχολείου  και στις οδηγίες σχετικά με την πρόληψη και αντιμετώπιση κρουσμάτων Covid-19. Θα λάβετε συμπληρωματικά έντυπα με αναλυτικές πληροφορίες για την ομαλή λειτουργία του νηπιαγωγείου.
Η παρουσία γονέων ή αντιπροσώπων τους την ημέρα του αγιασμού είναι σημαντική. Εάν κάποιος δεν μπορέσει να παραβρεθεί παρακαλούμε να επικοινωνήσετε άμεσα με την διεύθυνση του νηπιαγωγείου προκειμένου να ενημερωθεί σχετικά.

kali xronia 2 700x375