Άλλη μια σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της και ο καλύτερος τρόπος για τη λήξη δεν θα μπορούσε να είναι άλλος από την καλοκαιρινή μας γιορτή. Τα παιδάκια μας προετοιμάστηκαν κατάλληλα, έμαθαν τα ποιήματα τους και τις χορογραφίες τους και για ακόμα μια φορά μας εντυπωσίασαν με τις δυνατότητες τους και το ταλέντο τους.
Νιώσαμε περηφάνια, γελάσαμε και δάκρυα χαράς και συγκίνησης γέμισαν τα πρόσωπα μας. Ευχαριστούμε τις υπέροχες δασκάλες μας για όλα όσα έκαναν τη φετινή χρονιά καθώς και τους γονείς για την καταπληκτική συνεργασία που είχαμε με αποτέλεσμα την ομαλή ολοκλήρωση της σχολικής χρονιάς.
Σας ευχαριστούμε πολύ που μας τιμήσατε με την παρουσία σας στη γιορτή. Ευχόμαστε σε όλους ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ραντεβού στα σχολεία μας το Σεπτέμβρη.
Παρακάτω θα βρείτε ένα μικρό δείγμα με φωτογραφίες από τη γιορτή μας.
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!