Οι μαθητές/τριές του Νηπιαγωγείου Πόρου επισκέφτηκαν το Πλανητάριο Κρήτης, το οποίο φιλοξενούνταν στο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Πόρου. Ήταν μια πρωτόγνωρη εμπειρία για τα παιδιά, τα οποία έμειναν ενθουσιασμένα!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα