Τα παιδιά του Νηπιαγωγείου Πολύχρονου γιόρτασαν με μεγάλη χαρά τη σημερινή μέρα της εθνικής μας επετείου με εκκλησιασμό στον ιερό ναό του Αγίου Αθανασίου, ποιήματα, κατάθεση στεφάνου και παρέλαση που έκαναν στο κεντικό δρόμο του χωριού.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα