Αποχαιρετιστήριο και ευχαριστήριο μήνυμα

Συγγραφέας: Νηπιαγωγείο Πλαταμώνα | Κατηγορία Ανακοινώσεις, Άρθρα | , στις 25-06-2021

Αγαπητοί μαθητές, γονείς, συνάδελφοι

Σήμερα τελειώνει μία σχολική χρονιά για όλους μας. Στις 30 Ιουνίου 2021, θα είναι η τελευταία μέρα μου στο Νηπιαγωγείο. Από το επόμενο διδακτικό έτος θα ασκώ τα εκπαιδευτικά μου καθήκοντα πλέον σε σχολείο της Διεύθυνσης  Α/θμιας Εκπ/σης Λάρισας.

Μετά από δέκα χρόνια στο Νηπιαγωγείο, εκ των οποίων τα οκτώ στη θέση της Προϊσταμένης του Νηπιαγωγείου Πλαταμώνα, που μου προσέφερε πολλές χαρές και συγκινήσεις, κλείνει ένας κύκλος της εκπαιδευτικής μου διαδρομής, στη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Πιερίας.

Σας ευχαριστώ για όλα όσα έζησα μαζί σας. Εύχομαι ολόψυχα καλή συνέχεια στο έργο σας, υγεία, οικογενειακή και προσωπική ευτυχία. Θα σας έχω πάντα στην καρδιά μου!  Καλό καλοκαίρι.

Αικατερίνη Αρσενοπούλου

ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΤΗΡΙΟ & ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ