Αξίζουν συγχαρητήρια!!

Συγγραφέας: Νηπιαγωγείο Πλαταμώνα | Κατηγορία Άρθρα, Κοινωνικά | , στις 29-03-2018

Η Προϊσταμένη και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Νηπιαγωγείου Πλαταμώνα, συγχαίρουν τους παρακάτω μαθητές, για τις διακρίσεις που πέτυχαν εκπροσωπώντας  επάξια το σωματείο τους, στο Διασυλλογικό  Πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδας Παγκρατίου Αθλήματος, που πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Στάδιο Σιδηροδρομικού Σταθμού Κατερίνης, την Κυριακή 18 Μαρτίου 2018.

Κωτούλα Νικόλαο: 2 Χρυσά μετάλλια

Γαλάνη Αλέξανδρο: 1 Χρυσό και 1 Ασημένιο μετάλλιο

Στους μικρούς μαθητές μας, ευχόμαστε ολόψυχα υγεία και καλή συνέχεια, με νέες διακρίσεις στο μέλλον.

Συγχαίρουμε το Αθλητικό Μορφωτικό Πολιτιστικό Σωματείο Παγκρατίου Αθλήματος Δίου Πιερίας ‘’ΑΛΚΗ’’, καθώς και σε όσους συνέδραμαν για τις σπουδαίες αυτές επιτυχίες.