Δωρεά στη Σχολική Μονάδα μας!!

Συγγραφέας: Νηπιαγωγείο Πλαταμώνα | Κατηγορία Άρθρα, Χωρίς κατηγορία | , στις 10-02-2018

Ευχαριστούμε θερμά το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων Νηπιαγωγείων & Δημοτικού Σχολείου Πλαταμώνα, που ανταποκρίθηκε άμεσα στο αίτημά μας και πρόσφερε στο Νηπιαγωγείο μας, μια τηλεόραση 48΄ που μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως διαδραστικός πίνακας.  Τα παιδιά μας θα έχουν τη δυνατότητα να την αξιοποιούν όποτε χρειάζεται, για την υλοποίηση των προγραμμάτων τους. Η Προϊσταμένη καθώς και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου Νηπιαγωγείου Πλαταμώνα, ευχαριστεί θερμά για την παραπάνω δωρεά στη Σχολική Μονάδα μας και ευελπιστούμε και σε περαιτέρω γόνιμη και εποικοδομητική συνεργασία.

Στον Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, δόθηκε ευχαριστήρια επιστολή, από το Σύλλογο διδασκόντων του Νηπιαγωγείου μας.