Μια μέρα διαφορετική ξεκίνησε …… γέλια, χορός, τραγούδια ..μια παράσταση για τη διαφορετικότητα ,την φιλία και την αγάπη στο νηπιαγωγείο μας, από τον κ. Κοσμά Παναγιώκα ,χορηγία της Σχολικής Επιτροπής του Δήμου Φαρκαδόνας.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα