ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΤΣΙΑΝΟΥ

Άλλος ένας ιστότοπος Blogs.sch.gr

Ευχαριστήρια επιστολή!

Νοέ 202228

Ο Σύλλογος Διδασκόντων, οι γονείς και οι μαθητές του Νηπιαγωγείου Πατσιανου, ευχαριστουν θερμά την τράπεζα ALPHA BANK για τη δωρεά  ηλεκτρονικού εξοπλισμού. Ανταποκρινόμενοι άμεσα και με πραγματικό ενδιαφέρον οι εκπρόσωποι της τράπεζας, μέσα σε ελάχιστο χρονικό διάστημα, φρόντισαν να μας παραχωρήσουν τρείς οθόνες ηλεκτρονικού υπολογιστή, δύο κεντρικές μονάδες , τρία  πληκτρολόγια και ένα ποντίκι  για τις ανάγκες του σχολείου μας.

Η χρήση του υπολογιστή είναι απαραίτητη και διευκολύνει τόσο το διοικητικό μέρος όσο και την διεξαγωγή της εκπαιδευτικής διαδικασίας. Η προσφορά σας στην παιδεία είναι ιδιαίτερης σημασίας στις δύσκολες εποχές που διανύουμε.

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ευχαριστήρια επιστολή!

Τα σχόλια είναι κλειστά.