ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΤΣΙΑΝΟΥ

Άλλος ένας ιστότοπος Blogs.sch.gr

Επιμορφωτική συνάντηση

Νοέ 20225

Στο πλαίσιο ενδυνάμωσης και υποστήριξης των εκπαιδευτικών και των γονέων η Συντονίστρια Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ60, 1ης  ενότητας, Ν. Χανίων και Νηπιαγωγείων του Ν. Ηρακλείουσε συνεργασία με το Κέντρο Πρόληψης Χανίων των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Περιφερειακής Ενότητας Χανίων, σε συνεργασία με τον ΟΚΑΝΑ διοργάνωσε απογευματινή επιμορφωτική συνάντηση στο πλαίσιο της συνεργασίας σχολείου και οικογένειας την Δευτέρα 24 Οκτωβρίου 2022 και ώρα 16:30μ.μ.  στο Νηπιαγωγείο του Βουβά με τη σύμπραξη και των υπολοίπων Νηπιαγωγείων της επαρχίας Σφακίων.

Το θέμα της συζήτησης ήταν: ¨Η συμβολή των ορίων και των κανόνων στην ομαλή ψυχοκοινωνική ανάπτυξη του παιδιού¨ με εισηγήτρια την Μαρία Επιτροπάκη Κοινωνική Λειτουργό, εργαζόμενη στο Κέντρο Πρόληψης Χανίων των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Περιφερειακής
Ενότητας Χανίων, σε συνεργασία με τον ΟΚΑΝΑ.

Σας ευχαριστούμε πολυ!

20221024 171944

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιμορφωτική συνάντηση

Τα σχόλια είναι κλειστά.