Στα πλαίσια του Σχεδίου Δράσης που υλοποιεί τη φετινή σχολική χρονιά το Νηπιαγωγείο μας με θέμα την ομαλή μετάβαση στο Δημοτικό Σχολείο πραγματοποιήσαμε την Πέμπτη 23 Μαΐου περίπατο στην περιοχή του Παληού για να γνωρίσουν καλύτερα τα παιδιά τον τόπο που ζουν. Στη συνέχεια στην αίθουσα της Α΄Δημοτικού μέσα από εποπτικό υλικό μάθαμε πληροφορίες για την προσωπικότητα που έχει δοθεί το όνομά της στον κεντρικό δρόμο του Παληού (οδός Μελίνας Μερκούρης).
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα