Με μεγάλη χαρά ετοιμάσαμε τα σκηνικά για την γιορτούλα μας. Οι πρόβες μας έφτασαν στο τέλος και ήρθε η μεγάλη μέρα της χριστουγεννιάτικης γιορτής του σχολείου μας. Όλα πήγαν υπέροχα! Μικροί μεγάλοι το απολαύσαμε και το χαρήκαμε πολύ.
Στο τέλος μας περίμενε μια έκπληξη καθώς εμφανίστηκε ο Άγιος Βασίλης όπου μοίρασε σε όλα τα παιδάκια δώρα. Μαζί με τα δωράκια του Άγιου Βασίλη όλα τα παιδιά πήραν μαζί τους όλες τις κατασκευές που είχαμε κάνει καθώς και συμβολικά δωράκια από τις κυρίες τους.
Καλή Χρονιά σε όλους!