Αρχική » Διάφορα » Γειά σας !!!!

Καλώς ήρθατε στην ιστοσελίδα του Νηπιαγωγείου Μεσσαριάς Άνδρου!

Μέσα από τη σελίδα μας θα παρακολουθείτε τις δράσεις του σχολείου μας και θα μοιραζόμαστε ιδέες και προτάσεις!

Το email μας είναι:

mail@nip-mesar.kyk.sch.gr

Μάρτιος 2020
Δεν υπάρχουν μελλοντικά γεγονότα.

Γειά σας !!!!

Έχουμε καιρό να τα πούμε από κοντά και να βρεθούμε στο σχολείο μας για να παίξουμε και να μάθουμε όμορφα πράγματα. Ελπίζω τώρα που είστε στο σπίτι να είστε τα Αστέρια του σπιτιού (όπως είστε και στο σχολείο ) και να βοηθάτε το μπαμπά και τη μαμά που χρειάζονται τη βοήθειά σας αυτό τον καιρό . Ξέρω ότι σας έχουν λείψει οι φίλοι σας και οι βόλτες αλλά δεν ξεχνάμε ότι πρέπει να μείνουμε όλοι σπίτι μας, να προσέχουμε , για να είμαστε όλοι καλά και να μπορέσουμε σύντομα να πάμε στο σχολείο και στις βόλτες μας. Μέσα από εδώ θα επικοινωνούμε όλοι μαζί . Θα ασχοληθούμε με διάφορα πράγματα, τα οποία ελπίζω να σας αρέσουν. Να προσέχετε και μην ξεχνάτε τα χεράκια σας να πλένεται.

Με αγάπη Η κυρία Ιωάννα ‌

Πρόσφατα Σχόλια