Ήρθε η Άνοιξη η αγαπημένη μας εποχή και μαζί της ήρθε η ωριά να καούμε και το άδεντρο της. Ζωγραφική με τέμπερες και πολύ φαντασία από τα παιδιά. Προσπαθήσαμε να γράψουμε και την λέξη με μεγάλη αυτονομία κ επιτυχία.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα