Η μάγισσα Χρωματούσα, ο Βασιλιάς Χαρταετός, ο Πι και ο Φι, ο Τρακατρούκας ο καλικάντζαρος ο Ασίντ που φορούσε ένα παλτό με ένα κόκκινο κουμπί και ο Σιγανός, ένα σκιάχτρο με ψυχή, επισκέφθηκαν σήμερα το σχολείο μας και μας ταξίδεψαν στις παραμυθοχώρες τους! Ευχαριστούμε πάρα πολύ τη συγγραφέα κα. Ελένη Μπετεινάκη για την τιμή που μας έκανε να έρθει μέχρι το χωριό μας παρέα με τους ήρωές της!
Ήρωες παραμυθιών εν δράσει….
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ήρωες παραμυθιών εν δράσει….
Δεν υπάρχουν σχόλια
Χωρίς σχόλια ακόμα.