Ψηφιακή έκθεση όλου του Έργου eTwinning ‘Nature toy Factory’!

Μετά από 9 μήνες ένα υπέροχο,  Έργο eTwinning έφτασε στο τέλος του! Η Ιδρύτρια του Έργου φρόντισε ώστε αυτό να είναι πολύ καλά δομημένο, με συνάφεια δραστηριοτήτων και άψογο συντονισμό! Οι δραστηριότητες που ήταν σχετικές με τη φύση, άρεσαν πάρα πολύ στα παιδιά και σε μας τους συνεργάτες. Μέσα από το Έργο συνειδητοποιήσαμε πόσο πολύτιμο είναι το φυσικό περιβάλλον και πόσο σεβασμό πρέπει να έχουμε γι αυτό. Χρησιμοποιήσαμε για τις κατασκευές μας υλικά από τη φύση και μυηθήκαμε στην ανακύκλωση επαναχρησιμοποίηση! Γίναμε ενεργοί πολίτες για την προστασία του περιβάλλοντος και αναπτύξαμε ποικίλες δεξιότητες που θα μας βοηθήσουν στη ζωή μας για ένα καλύτερο μέλλον. Συνεργαστήκαμε μεταξύ μας με σεβασμό στην κουλτούρα και τον πολιτισμό της κάθε χώρας μέλους, με κατανόηση, ενθουσιασμό, χαρά ,  ώστε να οδηγηθούμε με επιτυχία στην επίτευξη κοινών στόχων! Ήταν τιμή μας που συνεργαστήκαμε με όλα αυτά τα σχολεία από τις 6 χώρες. Είμαστε τυχεροί που μας δόθηκε η ευκαιρία να συμμετέχουμε στο Έργο αυτό!! Συγχαρητήρια στην ιδρύτρια, στη συνιδρύτρια του Έργου  ‘Nature toy Factory, σε όλους τους δασκάλους και τους μαθητές!! Ευχαριστούμε πολύ!!!

Την ψηφιακή έκθεση επιμελήθηκε η ιδρύτρια του project!