Καλό τριήμερο!🪁 Καλή Σαρακοστή! 🪁 Το πάρτι μασκέ του Νηπιαγωγείου μας ήταν ο επίλογος στην θεματική ενότητα: Καρναβάλι, Αποκριά. Ευχαριστούμε θερμά όλους τους γονείς που πρόσφεραν πρόθυμα σπιτικές λιχουδιές για τον μπουφέ μας. Και του χρόνου! 🌷
Τσικνοπέμπτη!
Και αυτή τη χρονιά τηρήσαμε το έθιμο και τσικνίσαμε στο σχολείο μας, μαζί με το Δ.Σ. Λιμνοχωρίου. Αλλά όχι μόνο τσικνίσαμε. Φτιάξαμε και πολύχρωμα αποκριάτικα καπέλα. Ευχαριστούμε πολύ τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, για την παρουσία του και την προσφορά του. Και του χρόνου, να είμαστε όλοι καλά!! 🌷
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τσικνοπέμπτη!
Εγγραφές στα Νηπιαγωγεία για το σχολικό έτος: 2024-25.
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εγγραφές στα Νηπιαγωγεία για το σχολικό έτος: 2024-25.