ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ

Αγαπητοί γονείς όπως ήδη γνωρίζετε ανακοινώθηκε από το Υπουργείο Παιδείας  η αναστολή λειτουργίας των εκπαιδευτικών μονάδων της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης. Έτσι λοιπόν από την Τετάρτη 18 Νοεμβρίου αρχίζει η σύγχρονη τηλεκπαίδευση με την χρήση της πλατφόρμας Webex. Για να πραγματοποιήσετε την σύνδεσή σας χρειάζεστε υπολογιστή με κάμερα, μικρόφωνο, ηχεία, ή tablet, ή smartphone. Σύντομα θα λάβετε στο email σας τον σύνδεσμο της ηλεκτρονικής μας τάξης, με οδηγίες και με το πρόγραμμα! Μπορείτε να ενημερώνεστε και από το blog του σχολείου μας και για οτιδήποτε χρειάζεται θα έχουμε και τηλεφωνική επικοινωνία.

Ελπίζω και εύχομαι να τελειώσει σύντομα όλο αυτό και να επιστρέψουμε με υγεία στο σχολείο μας, στον φυσικό μας χώρο!!!!