ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Καλημέρα σε όλους!!!!!! Ραφαήλ, Γιώργο, Αριστέα, Σπύρο, Βασίλη, Ανδρέα, Κωνσταντίνα Γ., Κωνσταντίνα Χ. , Βασιλάκη, Θανάση, Παναγιώτη, Βασιλικούλα, Κωνσταντίνε, καταρχήν εύχομαι σε όλους σας να είστε καλά!!!! Σήμερα κανονικά θα ετοιμαζόμασταν στο σχολειό μας για το Πάσχα!!! Θα είχαμε κάνει τις κατασκευούλες μας, θα είχαμε ετοιμάσει τα κόκκινα αυγά, θα είχαμε μιλήσει για την ιστορία του Πάσχα, θα αγκαλιαζόμασταν και θα ευχόμασταν τα καλύτερα για τις διακοπές. Δυστυχώς φέτος δεν μπορούμε να κάνουμε τα περισσότερα από αυτά γιατί είμαστε αναγκασμένοι να μείνουμε μακρυά ο ένας από τον άλλο…!! Όσο όμως και αν αυτό μας στενοχωρεί να ξέρετε, ότι σύντομα θα τελειώσει και θα βρεθούμε πάλι όλοι μαζί στο σχολείο μας, στα παιχνίδια μας, στις χαρές μας, και ναι!!!! στις αγκαλιές μας, που τόσο μας έχουν λείψει!!!!!  Σας εύχομαι καλό ΠΑΣΧΑ σε εσάς και στις οικογένειές σας, πάνω από όλα με ΥΓΕΙΑ και ΑΓΑΠΗ!!!!!!!!!!!!!!